ספרה אילת - אייקון המבורגר

ההנהלה וצוות העובדים, רואים בחשיבות רבה את נושא הנגישות לכל אורחינו, ופועלים לקידום הנושא וליצירת פתרונות מגוונים שיקלו על האורחים ובכך לאפשר להם ליהנות מחופשתם ומשירות שוויוני, מכובד, נגיש ומקצועי.

המתחם מתפרש על שטח גדול ובשל כך דאגנו לייצר תנאים המאפשרים תנועה נוחה, חופשית ועצמאית לכל השירותים המוצעים.  צוות העובדים מיומן ומקצועי וישמח לסייע ככל שיידרש.

בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות תשנ”ח-1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו, מושקעים מאמצים ומשאבים רבים בביצוע התאמות הנגישות הנדרשות שיביאו לכך שאדם בעל מוגבלות יוכל לקבל את השירותים הניתנים לכלל הלקוחות, באופן עצמאי ושוויוני.

אנו מעוניינים בשיפור מתמיד. באם נתקלתם בקושי או יש לכם הצעת שיפור נשמח לשמוע מכם, צרו קשר.

מצורף מידע המפרט את עיקרי ההתאמות הקיימות לאורחינו בעלי המוגבלויות.

חדר נגיש, דלת הכניסה ודלת המקלחת שתיהן ברוחב 90 ס”מ, הגישה לחדרים ללא מדרגות וכולל מאחזי יד וגובה מפסקים מותאם.

חניית נכים: מקום לרכב אחד בחניון תת קרקעי, הגישה אל המתחם דרך מעלית וללא מדרגות.

שירותים נגישים בשטחים הציבוריים.

גישה לבריכה ולחדר הכושר ללא מדרגות.

** מומלץ בעת ביצוע הזמנה לציין סוג המוגבלות והאפשרויות למתן מענה מיטבי.

שירות לקוחות נגיש

נגישות אתר האינטרנט

אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים. בישראל כ – 1.6 מיליון אנשים עם מוגבלות, מתוכם  כ- 751 אלף אנשים בגילאי עבודה 20-64. הנתונים הסטטיסטיים מעידים על פערים גדולים בין אנשים עם מוגבלות לאנשים ללא מוגבלות בכל תחומי החיים.

אנו מאמינים ופועלים למען שוויון הזדמנויות במרחב האינטרנטי לבעלי לקויות מגוונות ואנשים הנעזרים בטכנולוגיה מסייעת לשימוש במחשב.

מידע על נגישות האתר

 דרכי פנייה לבקשות והצעות לשיפור בנושא נגישות

יש לציין כי אנו ממשיכים במאמצים לשפר את הנגישות כחלק ממחויבותנו לאפשר לכלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות לקבל את השרות הטוב ביותר.

במידה ונתקלת בבעיה או בתקלה כלשהי בנושא הנגישות, נשמח שתעדכן אותנו בכך ואנו נעשה כל מאמץ למצוא עבורך פתרון מתאים ולטפל בתקלה בהקדם ככל שניתן.

פרטי רכז הנגישות

פרסום הצהרת הנגישות

הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 01.09.2023.

 

דילוג לתוכן